Product Details
General Information
| Colour | White |
| Placement supported | Floor |
| Product colour | White |
| Compatibility | MFC-J6935DW, MFC-J6945DW, MFC-J6947DW, HL-J6000DW, HL-J6100DW |
| Width | 572 mm |
| Depth | 427 mm |
| Height | 700 mm |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
Product Information
| Brand | Brother |
| Type | Accessories |
Key Data
| CE Marking | Yes |
Description
Please note: This is in a flat pack box and is a self-build product
From the Manufacturer
Alternative Products
We are sorry but no alternatives are currently available.