Product Details
General Information
| Product type | Cable |
| Weight | 61 g |
| Package width | 10 mm |
| Package depth | 7 mm |
| Package height | 3 mm |
| Package weight | 70 g |
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL | https |
| Country of origin | China |
| UNSPSC-code | 26121630 |
Product Information
| Brand | HP Inc. |
| Type | Mouse & Touchpad |
Description
Peace of mind Keep yourself productive with all day connectivity.
From the Manufacturer
Alternative Products
We are sorry but no alternatives are currently available.