Product Details
General Information
| Package width | 190 mm |
| Package depth | 210 mm |
| Package height | 55 mm |
| Package weight | 300 g |
| Pallet gross weight | 357 kg |
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL | https |
| Country of origin | China |
| UNSPSC-code | 43191607 |
Product Information
| Brand | HP POLY HP POLY HEADSET |
| Type | Mouse & Touchpad |
Description
A pack of 2 replacement leatherette ear cushions which are able to fit the following headsets
H51, H51N, H61, H61N, H91, H91N, H101, H101N, S11
From the Manufacturer
Alternative Products
We are sorry but no alternatives are currently available.