‹ Prev
Next ›
HP Poly CCX 600 Business Media Desk Phone
Stock is Available
- Hear every nuance with pro-grade audio plus Poly HD voice and Poly Acoustic Clarity technologies. Reduce distracting background noise with Poly Acoustic Fence technology.
- With a simple, intuitive interface; ergonomic design; and large user touchscreen you get one-touch access to your contacts and meetings.
Product Details
General Information
| Product colour | Black |
| Compatible operating systems | Android 12 |
| Display | LCD |
| Display resolution | 1024 x 600 pixels |
| Aspect ratio | 16 |
| Security algorithms | WPA2-Enterprise, EAP-TLS, HTTPS |
| Total carbon footprint (kg of CO2e) | 60 |
| Compliance certificates | EAC, RoHS, Federal Communications Commission (FCC), CE |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 5 - 95% |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 70 °C |
| Package width | 263 mm |
| Package depth | 217 mm |
| Package height | 60 mm |
| Package weight | 300 g |
| Country of origin | China, Vietnam, Taiwan |
| Pallet gross weight | 357 kg |
| UNSPSC-code | 43191508 |
Product Information
| Brand | Poly |
| Type | IP Phones |
Description
Dial up your productivity Get to work fast with the 7-in color multi-touch LCD display. And with the simple and intuitive interface, Bluetooth connectivity, integrated Wi-Fi, and Poly quality audio you’re ready in a snap.
From the Manufacturer
Alternative Products
We are sorry but no alternatives are currently available.