Product Details
General Information
| Package width | 190 mm |
| Package depth | 210 mm |
| Package height | 55 mm |
| Package weight | 300 g |
| Pallet gross weight | 357 kg |
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL | https |
| Master (outer) cases per pallet layer | 21 pc(s) |
| Country of origin | Mexico |
| UNSPSC-code | 26121630 |
Product Information
| Brand | HP POLY HP POLY HEADSET |
| Type | Mouse & Touchpad |
Description
Electronic Hook Switch Cable for remote desk phone call control (answer/end). This cable eliminates the need for a HL10 Handset Lifter. This cable works with Avaya desk phones and may work with additional manufacturers. Replacement Note: The APV-63 EHS cable replaces the APV-62 cable and features compatibility with the Plantronics On-line Indicator accessory.
From the Manufacturer
Alternative Products
We are sorry but no alternatives are currently available.