‹ Prev
Next ›
HP Poly M22 Emea Amplifier
Stock is Available
- Preserve your tech investment with the Poly DA Series. Not only do these digital adapters include USB-A and USB Type-C? access right on the cable, they’re also compatible with all your new and legacy Poly headsets and accessories [2].
- Call clarity isn't just a dream. Poly DA Series offers intelligent headset recognition that dynamically tunes audio performance. Stay distraction free to maximize productivity.
Product Details
General Information
| Package width | 190 mm |
| Package depth | 210 mm |
| Package height | 55 mm |
| Package weight | 300 g |
| Pallet gross weight | 357 kg |
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL | https |
| Master (outer) cases per pallet layer | 5 pc(s) |
| Country of origin | China |
| UNSPSC-code | 26121630 |
Product Information
| Brand | HP POLY HP POLY HEADSET |
| Type | Mouse & Touchpad |
Description
Crystal-clear conversation Poly DA Series digital adapters keep call center employees sounding crystal-clear from home or in the office. With easy USB-A or USB Type-C? connections, they adjust audio to each specific Poly headset, offering quality calls [1].
From the Manufacturer
Alternative Products
We are sorry but no alternatives are currently available.