Product Details
General Information
| Product type | Cable |
| Weight | 58 g |
| Package width | 203 mm |
| Package depth | 152 mm |
| Package height | 25 mm |
| Package weight | 61 g |
| Pallet gross weight | 73.2 kg |
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL | https |
| Master (outer) cases per pallet layer | 6 pc(s) |
| Country of origin | China, Mexico |
| UNSPSC-code | 26121630 |
Product Information
| Brand | HP Inc. |
| Type | Mouse & Touchpad |
Description
Direct Connect Cable Less expensive, Easy to install, Takes up virtually no desk space.
From the Manufacturer
Alternative Products
We are sorry but no alternatives are currently available.