Product Details
General Information
| Brand compatibility | POLY |
| Product colour | Black |
| Cable length | 0.45 m |
| Connector 1 | 2.5mm |
| Connector 2 | QD Gold |
| Package width | 190 mm |
| Package depth | 210 mm |
| Package height | 55 mm |
| Package weight | 300 g |
Product Information
| Brand | HP Inc. |
| Type | Mouse & Touchpad |
Description
Compatible with all Plantronics standard headsets
From the Manufacturer
Alternative Products
We are sorry but no alternatives are currently available.