Product Details
General Information
| Product type | Cable |
| Package width | 190 mm |
| Package depth | 210 mm |
| Package height | 55 mm |
| Package weight | 300 g |
| Pallet gross weight | 357 kg |
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL | https |
| Country of origin | Mexico |
| UNSPSC-code | 26121630 |
Product Information
| Brand | Poly |
| Type | Spares & Accessories |
From the Manufacturer
Alternative Products
We are sorry but no alternatives are currently available.