Also Consider
-
Product Code: WAC1042182 Stock Available
-
Product Code: WAC10445538 Stock Available
-
Product Code: EN2625X16 Stock Available
-
Product Code: EN2624X14 Stock Available
-
Product Code: EN2439X18 Stock Available
-
Product Code: EN2437X13 Stock Available
-
Product Code: SH3031X52 Stock Available
-
Product Code: PPR0061116941 Stock Available
-
Product Code: NL72756701 Stock Available
Product Details
General Information
| Colour | White |
| For Use With | Credit Card |
| Core Diameter | 12.7mm |
| Roll Size | 57x40mm |
| Roll Type | Thermal Rolls |
| Roll Width | 57mm |
| Part | 1-Ply Rolls |
| Manufacturer | Integra |
Product Information
| Brand | Initiative |
| Type | Thermal Rolls |
Description
Suitable for most thermal and chip & pin printers. Quality thermal paper rolls from sustainable sources.
Alternative Products
We are sorry but no alternatives are currently available.
