Product Details
General Information
| Colour | None |
| Type | Original |
| Printing colours | Black |
| Brand compatibility | Xerox |
| Supply type | Single pack |
| Compatibility | Xerox B410 Printer Xerox VersaLink B415 Multifunction Printer |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Black toner page yield | 75000 pages |
| Quantity per box | 1 pc(s) |
| Product colour | Black |
| Country of origin | China |
| Package width | 139.7 mm |
| Package depth | 400 mm |
| Package height | 330.2 mm |
| Package weight | 1.86 kg |
| Package type | Box |
| Compliance certificates | CE, UKCA |
| Certification | CE, UKCA |
| Package dimensions (W x D x H) | 139.7 x 400.1 x 330.2 mm (5.5 x 15.8 x 13") |
| Package weight (imperial) | 1.86 kg (4.11 lbs) |
| Sustainability compliance | Yes |
Product Information
| Brand | Xerox |
| Type | Toner |
Description
Xerox maintenance items are designed to keep your Xerox equipment operating efficiently and delivering the best quality.
From the Manufacturer
Alternative Products
We are sorry but no alternatives are currently available.